
Borde vi bli kaxigare och berätta att vi är den bästa kursen i världen? Vi har i alla fall före detta deltagare som anser det 🙂
Kurser i personlig utveckling, självkännedom och inre ledarskap
Borde vi bli kaxigare och berätta att vi är den bästa kursen i världen? Vi har i alla fall före detta deltagare som anser det 🙂
Jag har genomgått Vitaliseras kurser (Steg 1-3) och har aldrig någonsin upplevt någon mer genuin, seriösare eller kvalitativare kurs med så tydlig personlig utveckling i förhållande till kurstid. Det är utan tvekan den absolut mest värdefulla investering i tid och pengar jag någonsin gjort i mitt liv. Kursledningen med sin enastående kompetens och erfarenhet resulterar i en mycket trygg, insiktsfull och bestående personlig utveckling. Jag kan varmt rekommendera Vitaliseras kurser till varje människa som vill ge sig själv ökad livskvalitet. Är du därutöver chef eller ledare för andra människor så är detta en av de absolut bästa och värdefullaste kurser du kan gå som utvecklar ditt inre ledarskap och gör dig till den chef och ledare som vår alltmer komplexa omvärld och framtid behöver.
Det finns tillfällen i livet som har ett tydligt före och efter. Just nu är ett sådant för mig. Vitaliseras kurser har inte förändrat mig, men bättre - plockat bort det som legat i vägen för att jag ska lära känna, vara och ta hand om mig. Jag längtar efter att se var det här kommer att ta mig och mina nära.
En kurs som förändrar livet helt enkelt! Fantastiska ledare och assistenter som ger en trygghet svår att beskriva. Genom deras guidning och mitt eget mod har mitt liv förändrats så mycket mer än jag trodde var möjligt. Alla borde ge sig själv möjligheten till ett mer autentiskt liv genom att gå denna kurs! Rekommenderas är för svagt.. Ett måste låter bättre!
Vitalisera AB Båven Country Lodge Aspö, 646 96 Stjärnhov
info@vitalisera.se
08 4001 55 99
© 2023 Vitalisera AB.